Vectus Palomar – skuteczna, bezbolesna i trwała depilacja laserowa

skuteczna depilacjaOwłosienie, zwłaszcza nadmierne, może być przyczyną wielu trudności w życiu – od dyskomfortu przy eksponowaniu części ciała, po brak pewności siebie w kontaktach z innymi ludźmi. Na szczęście postęp medycyny estetycznej pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia – i to raz na zawsze. Wszystko za sprawą lasera, który poradzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi włoskami.

Depilacja depilacji nierówna

Depilacja to nieodłączny element pielęgnacyjnych rytuałów kobiet – możliwości jest wiele od tradycyjnej maszynki do golenia, która usuwa włoski na 2 dni, poprzez depilator, który pozostawia gładką skórę na kilka tygodniu, aż po laser, dzięki któremu włoski znikają na stałe. Laserowe usuwanie owłosienia staje się coraz modniejsze, bo ma wiele zalet. Najważniejsza to wygoda – jeden zabieg, to komfort na całe życie, bez konieczności jego ciągłego powtarzania. Depilacja Vectus to gwarancja jakości i trwałości. Technologia zastosowana podczas zabiegu opiera się na inteligentnym działaniu lasera. Dostosowuje się on do skóry pacjenta i działa dokładnie z taką intensywnością jaka jest niezbędna. Odpowiedzialna za siłę, kolor i ilość włosów na skórze jest melanina – laser działa dokładnie na barwnik skóry, zwyczajnie go eliminując. Na stałe i bezboleśnie – dokładnie tak, jak przedstawiono na stronie internetowej http://www.klinikiziemlewski.pl/laseroterapia-fotodepilacja.

Dla kogo depilacja laserowa?

Odpowiedź jest prosta – dla każdego. Dla kobiet i mężczyzn,  młodych, dojrzałych i starszych. Jedynymi przeciwwskazaniami są zranienia naskórka, świeża opalenizna, ciąża, niektóre choroby i zastosowane terapie lub niedawno przebyte zabiegi. W każdym innym przypadku przeciwwskazań nie ma. Zalety za to owszem. Depilację laserową można zastosować niemal na każdej części ciała. Przynajmniej takie oferuje Klinika Medycyny Estetycznej Ziemlewski, gdzie w szybki sposób pozbędziesz się owłosienia ze wszystkich miejsc, w których nie chcesz mieć niechcianych włosków. Newralgicznymi częściami – zwłaszcza w przypadku pań – są nogi. Każda marzy przecież o idealnie gładkich nogach – indywidualny dobór parametrów do ciała pacjentki wyklucza możliwość skutków ubocznych, w tym poparzenia. Zapewne dlatego depilacja nóg to zabieg, któremu kobiety chętnie poddają się już od dawna. Kobiety często zmuszane są także do usuwania owłosienia z twarzy – wąsik to zmora wielu pań. Depilacja wąsika, wykonana przy użyciu lasera pozwala raz na zawsze pozbyć się problemu owłosienia na twarzy i to bez skutków ubocznych. Takie pojawiają się podczas stosowania tradycyjnych plastrów z woskiem – powstają zaczerwienienia i podrażnienia, skóra jest napuchnięta i tworzą się krostki. Laser natomiast działa raz, ale konkretnie. To oferta także dla Panów, bo wielu zmaga się z nadmiernym owłosieniem zarówno torsu jak i pleców – podczas jednorazowego zabiegu depilacji laserowej można pozbyć się i jednego i drugiego. Ile trwa zabieg? Wbrew pozorom bardzo krótko – usuwanie owłosienia z pleców to zaledwie kilka minut. Wystarczy przyłożyć laser w odpowiednie miejsce, zadziałać wiązką promieni i gotowe – efekt na stałe gwarantowany.

Gładkie, znaczy piękne

Gładka i zadbana skóra nie wyjdzie z mody. W czasach kiedy trudno nadążyć za obowiązującymi trendami jedno jest pewne – gładkie kobiece nogi zawsze będą sexi, a męskie wyrzeźbione torsy bez owłosienia przyciągną wzrok niejednej kobiety. Zatem nie czekaj, wejdź na stronę http://www.klinikiziemlewski.pl/ i wybierz zabieg depilacji laserowej idealny dla ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *