Zabieg depilacji laserowej

Centrum Kosmetyczno – Dermatologiczne DER-MED

w Krakowie zaprasza na zabiegi depilacji laserowej. Posiadamy najdłuższy w Polsce, aż szesnastoletni, staż pracy na laserach diodowych Light Sheer, który został udokumentowany przez prestiżowe wyróżnienia i certyfikaty bezpieczeństwa. Personel Centrum DER-MED gwarantuje pełen profesjonalizm, specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości oraz miłą atmosferę. Wszystko w otoczeniu eleganckich i niebanalnych wnętrz.

Zabiegi depilacji w gabinecie DER-MED

depilacja laserowa dermed kraków

Depilacja laserowa – profesjonalne zabiegi w przystępnych cenach

W trosce o komfort i bezpieczeństwo pacjentów każdy zabieg depilacji laserowej, wykonywany przez wysokiej klasy specjalistów pracujących w Centrum DER-MED w Krakowie, poprzedzony jest konsultacją wstępną, która pozwala ocenić czy zabieg może być wykonany u danego pacjenta. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz poczucie odpowiedzialności naszych specjalistów pozwalają na sprawne dobranie odpowiednich parametrów lasera dzięki czemu całkowicie wyeliminowane jest ryzyko poparzenia czy innych nieprzyjemnych powikłań po zabiegu. Zabiegi wykonywane są za pomocą pełnej gamy laserów diodowych Light Sheer. Producentem urządzeń jest amerykański potentat na światowym rynku laserów kosmetycznych i medycznych – firma Lumenis®.

Depilacja laserowa w Centrum DER-MED

to gwarancja komfortowego i w pełni bezpiecznego zabiegu wykonanego przez wysokiej klasy specjalistów, który oszczędza czas i pieniądze. Trwała, bezpieczna i szybka depilacja z systemem chłodzącym opierającym się na szafirowej końcówce daje w pełni satysfakcjonujący efekt już po 3 seriach zabiegów.

Profesjonalny personel Centrum Kosmetyczno – Dermatologicznego DER-MED

w Krakowie wykonuje zabieg depilacji laserowej na niemalże całym obszarze ciała. W czasie jednego zabiegu możliwe jest usunięcie aż 30% widocznych włosków. W porównaniu do tradycyjnych metod depilacji, takich jak golenie czy depilacja woskiem, zastosowanie depilacji laserowej z pomocą laserów diodowych w 100% eliminuje problem podrażnień i wrastania włosków. Pewność, bezpieczeństwo, komfort i profesjonalizm – zapraszamy na depilację laserową do Centrum Kosmetyczno – Dermatologicznego DER-MED w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *